Obec Rakvice

Nabídka práce

plakát

plakát

plakát

informace

plakát

plakát

Odkaz k výběrovému řízení: https://policie.mesto-modrice.cz/aktuality/vyberove-rizeni

nabídka práce

Společnost ZEMOS

plakát

VINAŘSTVÍ Velké Bílovice s.r.o. hledá s okamžitým nástupem zaměstnance na pozici:

1/   dělník/dělnice ve výrobě

Náplň práce:

* obsluha výrobní linky, skládání a balení materiálu a výrobků

* práce vhodná pro fyzicky zdatné muže i ženy bez zdravotního omezení

Požadujeme:

* samostatnost, pracovitost, loajálnost, dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

* pěkné pracovní prostředí s moderní výrobní technologií

* dobré platové podmínky, stravné

2/ manipulačního technika/údržbáře

* seřizování strojů a zařízení na lahvovací a plnící lince

* drobné opravy a údržba veškerého zařízení ve vinařství

Požadujeme:

* technicky zdatného pracovníka, samostatnost, pracovitost, loajálnost, dobrý zdravotní stav

* řidičský průkaz + praxe s VZV

Nabízíme:

Životopis zasílejte na info@vinvb.cz

Bližší informace na telefonu +420 725 968 302

plakát

Jsi absolvent ekonomického směru nebo dřevařské výrobní školy?

Nábytek Mikulík hledá nové kolegy do administrativy, obchodu, přípravy výroby a pomocné výrobní pracovníky.

Více informací na www.nabytek-mikulik.cz nebo telefonu 608 746 080.

Zastavte se – pište – volejte a staňte se součástí rodinné nábytkářské firmy ve Vranovicích.

Kovo Prudík Ladná hledá do stálého pracovního poměru pracovníka do výroby na činnosti

  • Brusy svárů uvnitř i zevnitř nádrží
  • Tlakování, leštění, umývání, pastování

Jde o jednosměnný provoz 6:00 – 14:35.

V případě zájmu volejte na tel. číslo p. Balga 724 167 191.

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:3
DNES:29
TÝDEN:356
CELKEM:931110

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Pomník utonulých dětí

Odkazy

1

23

1

logo jihomoravský kraj

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Aktuální teplota

5.3.2024 01:18

Aktuální teplota:

10,1 °C

Vlhkost:

71,6 %

Rosný bod:

5,2 °C

Interaktivní mapa obce

Mapa

​​2116obyvatel

​​1248rok vzniku

​​164metrů n. m.

​​2178ha