Obec Rakvice

Nabídka práce

MADEKOP, spol. s r.o. Vrbice přijme do pracovního poměru řidiče s řidičským oprávněním skupiny C+E pro rozvoz plastových bazénů po České republice a Rakousku.
Bližší informace na tefonu 724 032 660 nebo e-mailem na info@madekop.cz.

plakát

plakát

"SIGNUM spol. s r.o., Hustopeče, ul. Nádražní č. 32/41, hledá uchazeče o práci na pozici:

  • pracovníka v žárové zinkovně - galvanizéra vazače, jedná se o práci ve třísměnném provozu.

Nabízíme nástupní mzdu 200 kč/hod., výkonnostní odměny, kvartální prémie, 5 týdnů dovolené, pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Průkaz obsluhy vysokozdvižného vozíku, vazače nebo jeřábníka - výhodou.

Bližší informace podá Mgr. Vladimír Kučera, personalista, na tel.čísle: 702 108 394 , nebo můžete poslat CV na e-mail: vladimir.kucera@signumcz.com."

"Čerpací stanice Shell Bořetice příjme do pracovního poměru na poloviční úvazek obsluhu čerpací stanice. Kontakt na telefonu 777 583 278 popř. email: shell@motomo.cz ."

nabídka práceplakát

Absolvent(k)y i zkušené profesionál(k)y přijme do svého týmu mezinárodní společnost Westfalia Metal v Hustopečích. Otevřené pozice ve výrobě - s praxí i bez:

  • Operátor / Operátorka výroby, Manipulace (VZV), Svařování ruční CO2 nebo robotické (i bez průkazu)
  • Specialist(k)a zákaznického servisu s angličtinou nebo němčinou

Čeká Vás přátelské a moderní pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení a různorodá pracovní náplň. Nabízí náborový příspěvek až 30.000,- Kč, široké portfolio benefitů, zaškolení samozřejmostí. Více informací: na Facebooku, na e-mailové adrese wcz-kariera@westfalia-mh.com, nebo volejte bezplatnou náborovou linku 800 023 008.

STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. -  prodejna stavebnin v Bořeticích

přijme do stálého pracovního poměru skladníka – prodavače pro tuto prodejnu.

Požadujeme:

  • Znalost stavebních materiálů
  • Příjemné vystupování
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou
  • Praxe ve skladovém hospodářství výhodou

Nabízíme:

  • Práci v přátelském pracovním kolektivu
  • Stravenky
  • Zázemí moderního pracoviště
  • Občerstvení na pracovišti

V případě zájmu pošlete životopis na boretice@stavebniny-vajbar.cz

nebo volejte na číslo +420 519 430 108.

plakátplakátplakátplakátplakátplakátplakát

Autodoprava Bureš Velké Pavlovice přijme zaměstnance na

pracovní pozici Fakturant/Fakturantka se specializací v dopravě. Nástup možný od 1.9.2022. Zájemci se mohou hlásit na e-mailu jaroslav@vinarskepotreby-bures.cz

nebo na telefonním čísle 602 529 437.

plakát

SIGNUM spol. s r.o., Hustopeče, ul. Nádražní č. 32/41, hledá uchazeče o práci na pozici:

- řidiče vysokozdvižného vozíku

- pracovníka v žárové zinkovně (galvanizéra)

- strojního zámečníka

- svářeče

- elektromechanika pro stroje a zařízení

- pracovníka obsluhy CNC vrtacích a pálících center

- lakýrníka

- uklízečku do výrobních prostor zinkovny.

Nabízíme odpovídající mzdu, výkonnostní odměny, kvartální prémie, 5 týdnů dovolené, závodní stravování a pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Bližší informace podá Mgr. Vladimír Kučera, personalista, na tel.čísle: 702 108 394 , nebo můžete poslat CV na e-mail: vladimir.kucera@signumcz.com.

plakát

plakát

plakát

Mateřská škola Zaječí, Hlavní 196 přijme na pracovní smlouvu od 1.9.2022 kvalifikovanou kuchařku do kuchyně mateřské školy na celý úvazek. Životopis zašlete na emailovou adresu: ms.zajeci@gmail.com .Informace získáte  na telefonu 608 435 711 ředitelky mateřské školy.

leták

leták

plakát

"Pronajmu byt 1+kk v Bořeticích bezbariérový , samostatné měření el. a vody s parkováním a dvorem.  Další info na tel. 777 583 278".

a

Pronajmu byt 2+kk v Bořeticích bezbariérový , samostatné měření el. a vody s parkováním a dvorem.   Další info na tel. 777 583 278".

Mateřská škola Zaječí, Hlavní 196 přijme od 1.9.2022 kvalifikovanou kuchařku do kuchyně mateřské školy na celý úvazek. Životopis zašlete na emailovou adresu: ms.zajeci@gmail.com .

Informace získáte  na telefonu 608 435 711 ředitelky mateřské školy.

PŘIJMEME

OBSLUHU

na čerpací stanici

V Milovicích

Ranní/odpolední směny, cca 110h měsíčně

Pracovní doba 6h-14h, 14-21h krátký / dlouhý týden

Práce i pro osoby ZTP, zkrácený úvazek,

Brigáda …

Info na tel. : 776 648 668

TJ SPORT Němčičky hledá do svého týmu pracovníky na HPP pro zajištění provozu sportovního areálu:

Pracovní náplň pro ženy:

  • obsluha v občerstvení sportovního zařízení- sezónně
  • péče o ubytovací prostory/penziony - úklid, ubytování návštěvníků
  • péče o prostředí sportovního areálu
  • práce s pokladnou

Pracovní náplň pro muže:

  • údržba sportovišť a jejich vybavení
  • obsluha sportovních zařízení – lyžařský vlek, koupaliště, fotbalové hřiště
  • údržba budov a jejich vybavení – penziony
  • práce s pokladnou - půjčovna

Pro nadcházející letní sezónu dále hledáme brigádníky zejména na pozici plavčík, pomocník v kuchyni/úklidu.

Žádosti a případné dotazy posílejte prosím na tj@sportnemcicky.cz nebo volejte na 777555753 nebo 608434805

leták

leták

leták

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 161
TÝDEN: 1228
CELKEM: 756851

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Odkazy

1

23

1

logo jihomoravský kraj

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Aktuální teplota

6.10.2022 18:34

Aktuální teplota:

18,3 °C

Vlhkost:

74,7 %

Rosný bod:

13,7 °C

Interaktivní mapa obce

Mapa

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8
2
9
10 11 12 13 14 15
1
16
17 18 19 20 21 22
1
23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

​​2116obyvatel