Obec Rakvice
Rakvice

Obsah webové stránky se upravuje, omluvte prosím případné nedostatky.

Nabídka práce

plakát

Gynekologická ambulance ve Velkých Bílovicích hledá

zdravotní sestru na poloviční úvazek,

nástup možný ihned, k doptání přímo na zdravotním středisku

v pondělky nebo na tel.: 724164358.

Hotel Kraví hora, Bořetice příjme na HPP POKOJSKOU.

Zájemci se můžou hlásit na telefonním čísle 724 558 277 nebo posílat své životopisy na reditel@kravihora.cz

plakát

plakát

informace

plakát

plakát

Odkaz k výběrovému řízení: https://policie.mesto-modrice.cz/aktuality/vyberove-rizeni

nabídka práce

Společnost ZEMOS

plakát

VINAŘSTVÍ Velké Bílovice s.r.o. hledá s okamžitým nástupem zaměstnance na pozici:

1/   dělník/dělnice ve výrobě

Náplň práce:

* obsluha výrobní linky, skládání a balení materiálu a výrobků

* práce vhodná pro fyzicky zdatné muže i ženy bez zdravotního omezení

Požadujeme:

* samostatnost, pracovitost, loajálnost, dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

* pěkné pracovní prostředí s moderní výrobní technologií

* dobré platové podmínky, stravné

2/ manipulačního technika/údržbáře

* seřizování strojů a zařízení na lahvovací a plnící lince

* drobné opravy a údržba veškerého zařízení ve vinařství

Požadujeme:

* technicky zdatného pracovníka, samostatnost, pracovitost, loajálnost, dobrý zdravotní stav

* řidičský průkaz + praxe s VZV

Nabízíme:

Životopis zasílejte na info@vinvb.cz

Bližší informace na telefonu +420 725 968 302

Aktuálně

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Odkazy

1

23

1

logo jihomoravský kraj

Interaktivní mapa obce

Mapa

Aktuální teplota

19.3.2024 06:03

Aktuální teplota:

4.6 °C

Vlhkost:

63.0 %

Rosný bod:

-1.8 °C

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na

nahoru